نکات مهم در استفاده از هدست های تلفنی اکیوتون

 

جهت جایگذاری صحیح هدست بر روی سر، ابتدا گوشی (۵) را بر روی گوش خود قرار داده، و سپس تل هدست (۱) را بر روی سر خود تنظیم نمائید. دقت داشته باشید انتهای دیگر تل هدست که گوشی ندارد (۲) ،  بایستی بر روی سر و ۴ تا ۶ سانتی متر  بالاتر از گوش  شما قرار بگیرد.

جهت رعایت بهداشت و کیفیت بهتر صدای خروجی هنگام مکالمه، قبل از استفاده از هدست در اولین بار حتماً نسبت به جایگذاری ابر دهنی (۱۴) بر روی میکروفون دستگاه (۷) اقدام نمائید.

این هدست قابلیت استفاده با هر دو گوش را داشته و به این منظور بوم میکروفون آن قابلیت چرخش ۲۷۰ درجه ای نسبت به لولای انتهایی (۴) را دارد. لطفاً از چرخش بیشتر از حد بوم میکروفون و فشار به لولای انتهایی آن جداً خودداری فرمائید.

بوم میکروفون این دستگاه از جنس پلاستیک قابل انعطاف بوده و جهت تنظیم بهینه زاویه آن نسبت به دهان کاربر، قابلیت خمش تا حداکثر ۱۵ درجه را دارا می باشد. لطفاً از خم نمودن بیش از حد آن خودداری فرمائید.

جهت فاصله گرفتن موقت از دستگاه تلفن (مثلاً برداشتن یک فکس از روی دستگاه و یا پر کردن لیوان نوشیدنی) میتوانید بدون نیاز به برداشتن هدست از روی سر و جهت جلوگیری از نیاز به تنظیم مجدد آن، آنرا تنها با جدا کردن قطعۀ قطع و وصل سریع (۸) از دستگاه جدا کرده و پس از بازگشت به میز و با وصل مجدد آن (۱۲) بلافاصله مشغول به کار شوید.

کابل های رابط (۱۰) با توجه به نوع گوشی تلفن و جک هدست آن متفاوت می باشد. با توجه به اینکه معمولاً هنگام استفاده کاربر بیشترین فشار و کشیدگی بر فیش ارتباطی (۱۱) این قسمت اعمال می گردد، لطفاً مراقب کشیده شدن و اعمال فشار بیش از حد به این قسمت باشید.

محصولی که در اختیار دارید، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت ارائه بهترین کیفیت شنیداری و ارسالی صدا در مکالمات تلفنی طراحی شده و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت آن کاملاً سازگار با پوست انسان و محیط زیست می باشد.