هدست های اکیوتون ساخته کمپانی اکیوتون  در  کشور هنگ کنگ است که در طراحی و تولید هدست های تلفنی بر اساس تجربه های گذشته در صنعت الکتروآکوستیک در سال های1969 در تولید انواع اسپیکرو در ادامه  تولید هدست  مبدل  به یکی از ارجح ترین ها در دنیا گشته و به  همان اندازه  که در زمینه الکترونیک حرفه ای بوده ایم در الکترو اگوستیک نیز حرفه ای هستیم.
اکیو تون با مجهز بودن به تجهیزات مورد نیاز فنی و توسعه قابلیت ها توانایی تولید  برترین کیفیت و عملکرد صوتی و توانایی استفاده از جزئیات  در تولیدات خود را دارا  بوده و شعار کمپانی اکیوتون  (“وضوح مکالمات مردم را به شما نزدیک می کند”) بیانگر نشانه گیری اکیوتون برای  رسیدن به بهترین راهکارهای کیفیت در عرصه هدست های تلفنی واپراتوری می باشد.
برخلاف بسیاری از کمپانی ها، اکیوتون خود مستقیما وظیفه طراحی و تولید تکنولوژی های جدید را  به عهده  دارد و این امر مارا به  یکی از تامین کنندگان  و سازنده قطعات شرکت های فعال دیگر در  این حوزه بدل نموده است .
اکیوتون همیشه  انگیزه برای رسیدن به بهترین کیفیت هدست،همراه با طراحی ارگونومیک،بالاترین کیفیت صدا،انعطاف پذیری و راحتی  و راهکار های هدزفری های جدید،طراحی و توسعه ایده های خلاقانه ای که بتواند تمامی نیاز های مشتریان در همه مراحل زندگی را بر طرف کند را داشته و این امر این شرکت را به یکی از رهبران جهانی در تولید راهکارهایی برای مراکز تماس و ادارات و تولید هدست های تلفنی بدل کرده است.
هدست های ما سازگاری زیادی را با تمام تلفن های رومیزی  و اپلیکیشن های اختصاصی VOIP تا نرم افزار های ارتباط یکپارچه مایکروسافت،آوایا،سیسکو و راهکارهای ارتباط یکپارچه را دارند .هدست های بی سیم با تکنولوژی DECT که به طور همزمان هم تلفن رومیزی و کامپیوترها،محصولات اداری بلوتوث،هدست هایی برای تبلت ها،اسپیکرفون های کنفرانس قابل استفاده با  پورت USB  و تلفن های هوشمند از دیگر محصولات تولیدی این کمپانی می باشد .
هدستهای  طراحی شده با تکنولوژی DEEPOCEAN که به عنوان تکنولوژی منحصر بفرد اکیوتون به حساب می آید، می تواند صدا ها و نویز های فعال محیط رو بیشتر از 90 درصد که بیش از 30DB هست را از بین ببرد.این تکنولوژی یک مکالمه شفاف و واضح را برای استفاده کنندگان به ارمغان می آورد بدون توجه به محیط پر سر و صدا و شلوغی که در آن قرار دارند.